Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program+Full

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program+Full Empty
MesajKonu: Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program+Full   Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program+Full Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 7:01 pm

EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ KAYDETME İŞLEMİ PROGRAMLA YAPILMAKTADIR!!!
PROGRAM İNDİRME LİNKİ EN ALTTADIR!!!

Ekran Görüntüsünü Video Şeklinde Kaydetme

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bu konuda ekran görüntüsünü video şeklinde kaydetmeyi anlatacağım. İnşallah beğenirsiniz.

Öncelikle CamStudio isimli programı indiriyoruz. Bunun için Google'a CamStudio yazmanız yeterlidir. Bu program olduktan sonra anlatma işlemine geçebiliriz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x574 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın

Önce CamStudio adlı programı açıyoruz. Karşımıza yukarıdaki resimdeki gibi bir görüntü çıkıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Daha sonra pencerenin yukarısındaki menüde bulunan "Region" isimli sekmeye tıklıyoruz ve "Fixed Region" veya "Full Screen" seçeneklerinden birini seçiyoruz.

Fixed Region: Karşımıza başka bir pencere açılır ve en alttaki kutucuklara hangi boyutlarda(piksel) video çekmek istediğimizi yazarız.

Full Screen: Tam ekran video çekeriz. Bu seçeneği seçersek hiçbir soru sorulmadan direk olarak tam ekran kaydederiz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu resimde;
1 numara: Videoyu kaydetmeye başlar.
2 numara: Kaydı duraklatır.
3 numara: Kaydı bitirir.

Eğer Full Screen yani Tam Ekran kaydı seçmediysek yukarıdaki resimde olduğu gibi istediğimiz piksellerde bir dikdörtgen çıkar. Burada kaydı nerede yapacağımızı belirlemek için mouse'un herhangi bir tuşuna basmadan sürükleriz. Videoyu kaydedeceğimiz yere gelince mouse'un sol tuşuna bir kez basarız ve kayda başlarız. Kaydı duraklatmak için 2, bitirmek için ise 3 numaralı butonlara tıklarız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x577 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın

Kaydı bitirmek için tıkladığımız anda karşımıza yukarıdaki gibi bir pencere açılır. Burada işaretli yere(.avi yazısını silmeden(* işaretini silebilirsiniz.)) dosya ismini yazıyoruz ve kaydet butonuna tıklıyoruz. Eğer istersek nereye kaydedeceğimizi de seçebiliriz. Daha sonra istediğimiz gibi izleyebiliriz.

>>> BURADAN <<<
https://koxpcu.yetkinforum.com

Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program+Full
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Oyunda video çekme Resimli Anlatım !
» Fraps Video Çekme Programı - Resimli Anlatım
» metin2 GM logosunu değiştirme resimli anlatım...
» metin2 Pvp Türkçe Yama Yapma (Resimli Anlatım)
» Metin2 Pvp Server Özel Admin Paneli Resimli Anlatım