Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japko Online cift ko acma yöntemi windows 7ler icindir no program no virüs

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Japko Online cift ko acma yöntemi windows 7ler icindir no program no virüs Empty
MesajKonu: Japko Online cift ko acma yöntemi windows 7ler icindir no program no virüs   Japko Online cift ko acma yöntemi windows 7ler icindir no program no virüs Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:46 pm

burada anlatıklarımı harfiyen yaparsanız %100 ciftko acarsınız
beyler şimdi anlatıcamı cok dikatlice inceleyin ve uygulayın
şimdi başlat menüsünü acın Denetim Masası\Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması\Kullanıcı Hesapları\Hesapları Yönet burayı bulun ve bir yönetici hesap acın bulamayanlar icin anlatıyım denedim masasından kulanıcı hesaplar yerine girin ve ordan kulanıcı hesap ekle veya kaldır diyin ordan bir yönetici hesap acın
ve başlat menüsünü acın orada kapat yeri vardır kulanıcı hesap degişdir diyin
yanlışlıkla oturumu kapat yapmayın sadece kulanıcı degişdir diyceksiniz
şimdi şuanda ki acık olan oturum kapanıcakdır ama aslında hala calışıyor olucak gelen ekranda yeni acdıgınız yönetici hesap a tıklayın ve acılıcakdır kaydetiniz şeyleri yükliycekdir yani masa üstünde olan şeyler gibi
şimdi gelelim en önemli kısma bu yeni acdınız yöneticide knight onlineyi acın giriş falan tamamen carı oyuna sokun bir tana program acık olsun yada klasör oyna girmeden önce yapın sonra oyna girdikden sonra kasıcanız yere ***ürün carınızı ve alt+tab yaparak klasör ü acın başlat menüsünden tekrar kapat secenegi ordan kulanıcı degişdir diyin ve ilk olan hesap a girin ve ordada knight online acın oyuna girdikden sonra diger carınızın yanına ***ürün veya nereye isterseniz şimdi kasıcak sanız kulanıcı hesap ı degişdirmeniz gerek buraya cok dikat edin kulanıcıyı degişdirirken sakın acele etmeyin yoksa oyun hataverir ve kapanır cok yavaş yapmanız gerek yani kulanıcıyı yeni hasap a gecerken 2 ko acık olmuş olur ve buda pc nizi yani bilgisayarınızı kasdırıcak demekdir kulanıcı degişdirdedikden sonra yeni hesap a girin önünüze gecelek ekran beyaz vaya siyah olucak sakın bişeye dokunmayın knight online gelene kadar bekleyin geldikden sonra devam ne istiyorsanız onu yapın bu işlemleri tekrarlayarak isdediginizi yaparsınız yani 3 4 5 6 ko bile acarsınız
https://koxpcu.yetkinforum.com

Japko Online cift ko acma yöntemi windows 7ler icindir no program no virüs
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online MultiClient, Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1867 Koxp
» Knight Online MultiClient Çift Knight Açma Çoklu Knight Açma 1863 Koxp
» Knight Online MultiClient, Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1866 Koxp
» Knight Online MultiClient Çift Knight Açma Çoklu Knight Açma 1865 Koxp Rardan Cıkan Dosyayı Knight'ın İçine Atın. Ve Çalıştırın. Download : http://www.sendeindir.com/download.php?file=701Koxp1865v4.0.rar
» Japko Online Japko ingilizce patch