Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim]

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Empty
MesajKonu: Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim]   Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:56 pm

Merhaba Arkadaslar son Zamanlarda baya Kisi bu Sorun ile karsilasti Esya Kilit Sifresini alamadi veya degistiremedi bende bunu Resimli Anlatiyim dedim birdaha öyle Konular acilmasin diye. Direk Konuya geciyorum:

Öncellikle Google Chrome Tarayicisini indiriyoruz sorunsuz bir Sekilde Sitelere ulasmak icin. Download Link yasak oldugundan Dolayi ben buraya Link vermiyorum ama Googlede Google Chrome yazinca ilk Sayfadan indirebilirsiniz tabi Virüssüz.

Ondan sonra:

Kod:
http://www.gamersfirst.com/knightonlineworld/
Sitesine giriyoruz ve:

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1189x890 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] 1adim

Sonra:

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1136x852 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] 2adim

Sonra:

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1114x854 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] 3adim

Son Adim:

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1136x862 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim] Sonadim

Sorunuz varsa söylemekten cekinmeyin Lütfen.

Giris yapamayanlar TIKLASIN
https://koxpcu.yetkinforum.com

Item Kilit Sifresini Resmi Siteden Sorunsuz Alma - Degistirme [ResimLi AnLatim]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görevsiz item alma Resimli anlatim... (hediye item)
» metin2 GM logosunu değiştirme resimli anlatım...
» Sms ile EP Alma Yöntemi (Resimli Anlatım)
» Ücretsiz .TK Domian Alma Resimli Anlatım
» İtem kilitleme şifresi nasıl güncellenir . Resimli Anlatım