Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

facebook Happy Island Nasıl Oynanır geniş anlatım

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

facebook Happy Island Nasıl Oynanır  geniş anlatım Empty
MesajKonu: facebook Happy Island Nasıl Oynanır geniş anlatım   facebook Happy Island Nasıl Oynanır  geniş anlatım Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 1:40 pm

Happy Island Nasıl Oynanır[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Evet arkadaşlar yazı dizimiz hız kesmeden son sürat devam etmektedir.Sizlere sürekli Facebook oyunlarını tanıtmaya devam edeceğim.Sitemizi takip edenler bilirler ki bu yazı dizisinden önce çok Facebook oyunları ve Facebook oyun hilelerini beğeninize sunduk.Aslında bunu sadece Facebook ile sınırlandırmamak lazım.Facebook oyunlarından ayrı birçok online oyunlar da sizlere sunulmuştu.Neyse şimdi Facebook Happy Island oyunu hakkında bilgi verelim.Happy Island nasıl oynanır,Happy Island amacı nedir,Happy Island nasıl level atlanır,Happy Island hileleri nelerdir,Happy Island püf noktaları gibi..

py Island adından da anlaşılacağı üzere mutlu ada.Yani oyun hakkında hiç bilgisi olmayan birisi bile bu isme bakarak bir yorum yapabilir.Siz yorumlarınızı sona saklayın. Very Happy Evet Happy Island'da oyun bir ada üzerinde geçiyor.Daha doğrusu adayı siz inşaa ediyorsunuz.Yani düşünün ki reel yaşamda dünyayı size vermişler ve onu yönetiyorsunuz.Mesela Irak'ta petrol rafinerisi kurun,veya Türkiye'den bor madenlerini çıkarın,olmadı Amerika'da alışveriş merkezi kurun.Verdiğim örnek umarım oyunu tanımanızda az da olsa yarar sağlamıştır.Devam edelim oyunu tanıtmaya.Yerleşim yerleri,pazar,alışveriş merkezleri kurdukça attractions alıp seviye atlarsınız.Adadaki ilk günlerinizde pek fazla turist beklemeyin gelmez.Çünkü elinizde fazla para olmadığı için dolayısı ile dekoratif eşyalarda alamıyorsunuz.Gerçek yaşamda olduğu gibi adanıza gelen turistler size bol bol para bırakıyor.Sizin paranız belli bir miktara ulaşınca ancak paranızı alabiliyorsunuz.Oyundaki dekorlar ile adanızı kendi zevkinize göre dekore edebiliyorsunuz.Ada sizin zevk sizin para sizin kim karışır değil mi ama? Very Happy[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Oyunda zoom kuşbakışı ile yukarıdan bakabilirsiniz.Böylece düzenlemeniz daha kolay olur.Geldik yol ayrımına.Evet.Happy Island hakkında resimli anlatımımızın sonuna geldik.Diğer yazılarımızda Facebook Happy Island hilesi,Happy Island level atlama vs vs gibi konulara yer vereceğim.Şimdilik esen kalın.
https://koxpcu.yetkinforum.com

facebook Happy Island Nasıl Oynanır geniş anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FaceBook Happy Island Nasıl Oynanır
» Facebook Happy Island'da nasıl para toplanıyor
» İsland Paradise / Facebook Oyunu / hakkında geniş bilgi
» facebook Happy Island Cheat Engine 5.5 Hack bot indir
» FaceBook Happy Island friend's trash coin hack (02/18/10) Hilesi