Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chaos Patch Yükleme Download.knightonlineworld.com Hatası Resimli anlatım

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Chaos Patch Yükleme Download.knightonlineworld.com Hatası Resimli anlatım Empty
MesajKonu: Chaos Patch Yükleme Download.knightonlineworld.com Hatası Resimli anlatım   Chaos Patch Yükleme Download.knightonlineworld.com Hatası Resimli anlatım Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 8:29 pm

FTPopenfile error hatası , Download.knightonlineworld.com hatasi hatası alan arkadaşlar, veya direk patch atmıyor hatası alan arkadaşlar..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 795x594.

Ağ bağlantılarım ağı görüntüle yapıyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 798x597.

Yerel ağ bağlantısı özellikler diyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 791x595.

Genel sekmesinden internet erişim kuralları TCP/IP şeçip özellikler diyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Açılan sayfada Genel sekmesinden alta olan ip adreslerini giriyoruz resimde görülen yere.
208.67.222.222
208.67.220.220

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 917x592.

Modemi isterseniz resetleyin isterseniz direk oyuna giriş için tıklayınız oyun sembolüne sonuç aşağıdaki resim gibi olması gerekiyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 787x587.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Chaos Patch Yükleme Download.knightonlineworld.com Hatası Resimli anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chaos Patch Yükleme Download.knightonlineworld.com Hatası Resimli anlatım
» Manuel Patch Links ve Patch Atmama Sorunu Resimli Anlatım
» Knight OnLine Patch'lerini Manuel Olarak Yüklemek [Resimli Anlatım]
» HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>>
» 1823 Hg Game Koxp Oto Kutu Ban Dc fix Oto party Heal Oto Buff Dbuff Seri cs Chaos Ts Oto ts TPT fix Resimli anlatım ve Kullanım klavuzu