Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GTA SANANDREAS TÜRK ARABALARI(ANADOL,ŞAHİN VB...)

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

GTA SANANDREAS TÜRK ARABALARI(ANADOL,ŞAHİN VB...) Empty
MesajKonu: GTA SANANDREAS TÜRK ARABALARI(ANADOL,ŞAHİN VB...)   GTA SANANDREAS TÜRK ARABALARI(ANADOL,ŞAHİN VB...) Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:45 pm

ÖNCELİKLE İMG TOOLSU İNDİRMENİZ GEREKİYOR.LİNK:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] programimizi indiridkten sonra aciyoruz.Programi actiktan sonra yukarida sol kösede file var oraya tiklayip open i seciyoruz.Open yazisina tikaldiktan sonra gta sanandreası kuruduğumuz dosyaya gidip models dosyasina girip gt3.img dosyasini seciyoruz.
Bütün dosyalarimiz txd ve dff olarak siralaniyor karsimizda.İste simdi cok dikkatli olmalisiniz cünkü yanlislik ile silebileceginiz bir dosya tüm oyunun acilmamasina sebep olabilir o yüzden dikkatli davraniyoruz..eft simdi elimizde diyelimki san andreas icin bir araba dosyasi var.bu arabanin 2 tane dosya halind ebulunmak zorundadir txd ve dff uzantili olarak.oyudnaki her cismin iki türlü uzantisi var txd ve dff iste simdi dikkatli olursaniz ne kadar basit bir is oldugunu anlayacaksiniz..elimizdeki eklemek istedigimiz arabanin adi bmwz4 ve eklememiz gereken dosyalarda sabre.txd ve sabre.dff dosyalar böyle olunca san anderastaki gercek sabre arabasinin txd ve dff dosyalarini bulup z4 e ait sabre dosyalari ile degistirecegiz durum cok acik.tabi weezard, bin tane dosya var onu nasil bulucaz diye sorarsaniz cözümü var derim hemen programda F2 tusuna basin ve dosynin ismini yazin(örnek sabre.dff gibi)dosyayi bulduktan sonra normalde sag tiklayip delete yapiliyorve ardidnan eklenecek dosya koyuluyor ama öyle yapamyin onuny erine orjinal dosyaya sag tiklayin ve replace yapin ardidnan acilacak pencereden ekleyecegimiz arabanin dosyasini bulun ve oke basin.

Dosyalari bu sekilde degistirin dff leri dff ler ile txd ileride txd diler ile degistiridkten sonra oyuan girip yeni arabanizla oynayabilriisniz..ama bazen dosya boyutu fazla oldugu icin kabul etmiyor o yüzden orjinal dosyayi silip yerine kopyasini koymak gerekiyor ama o biraz riskli...elimden geldigi kadar img tool un kullanimidnan bahsettim hersey acik fazla kafa zorlayacak bir sorun degil.siz bdie beni düsünün bikeresinde lüx modunu eklemek icin oyunun tüm dosyalarini tek tek img tool olmadan degistirmisitm ....umarim isinize yarar....
Tamamen Alıntıdır...

işte arabaların linkleri:
anadol pickup :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] pikap.rar
anadol sl:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] A1 SL.rar
şahin tuning:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Mc_cEzA Tuning v.2.rar
murat 131 doğan:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
murat 131 şahin:
fiat 126:
fiat 126 tuning:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 126 Tuning.rar
fiat mille fire:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Mille Fire by BMT.rar
fiat tempra:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tempra [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] xD[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] EMEĞE SAYGI
https://koxpcu.yetkinforum.com

GTA SANANDREAS TÜRK ARABALARI(ANADOL,ŞAHİN VB...)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grand Theft Auto Gta 5 Arabaları
» türk tarihi ve ilk türk devletleri
» Sahin MT2
» Sahin MT2
» Rappelz Şahin tüyü