Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Psp için gba emulatörü

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Psp için gba emulatörü Empty
MesajKonu: Psp için gba emulatörü   Psp için gba emulatörü Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 4:51 pm

Nintendo game boy advance emulatörünün son sürümü,emulatör ile bütün GBA oyunlarını oynayabilirsiniz tek yapmanız gereken oyunları roms klasörüne atmak,emulatörün içerisinde bios dosyası mevcudtur,5.0 M33-3 slim psp'de tarafımca denenmiştir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

A butonu : O butunudur.
B butonu : X butonudur.
R ve L yardımı açar.
Menü için start
Home programın menüsüne döner.
oyuna geri home'la yada O ile dönülür.
Program menüsünde tuşlar normal psp'deki gibidir.

Tavsiye edilen pokemon rom indirme sitesi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu sitede yanlızca game system bölümünde gba yazan oyunları deneyin. Hepsi çalışıyor ben denedim. Tavsiyem leaf green ve emrald.

Pokemonları(tanrılarda dahil) tek topla yakalama hilesi: Pokemonu görünce home'a basın. "Save state to slot:0" a basin. Sonra canını indirin. kırmızı yada sarıda tekrar "Save state to slot:0" a basin. Eğer ölürse
"Load state from slot:0" a basip tekrar deneyin. Sonra açın poke ball bölümünü tıklayın ultra ball'a use yada cancel dediği yerde bir daha "Save state to slot:0" sonra atin topu. yakalamazsa "Load state from slot:0" dan bir daha sonra bir daha sonra bir daha yakalayana kadar. Sabırla deneyin tanrılarda iş 30 dk'den 2 saate kadar uzayabiliyor. Kaçan pokemonlarda diglett gibi arena trapi olan pokemonları kullanın. Yada mean look gibi kaçmayı önleyen saldırılar kullanın.

Anlamadığınız bir şey olursa bu konuda sorun. Haydi iyi eğlenceler.

Teşekkürlerinizi ve + replerinizi beklerim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Psp için gba emulatörü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KO PEDAL v1.5 [Minor Programı Sizler İçin] USKO Version Combocular için harika bir pr
» pvp NPC Göremeyenler için
» PK ICIN EN İYİ HANGİSİ?
» Zones Hataları İçin
» pet avlama !!!avcılar için!!