Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Microsoft Xbox Emulator ve Kullanımı

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Microsoft Xbox Emulator ve Kullanımı Empty
MesajKonu: Microsoft Xbox Emulator ve Kullanımı   Microsoft Xbox Emulator ve Kullanımı Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 4:48 pm

Microsoft Xbox bilmeyen yoktur heralde. Ve işte Microsoft Xbox Emulator'ü Hackhell farkıyla sizlerle.. Ve tabikide kullanımları. Ama kesinlikle dikkat etmeniz gereken birşey var. Oda sisteminizin iyi bir düzey olması. Eğer sisteminiz yeterli değilse bu işe hiç bulaşmayın bence..

The Emulator Xeon

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aslında pek fazla birşey söylemek istemiyorum. Bu emulatorü kullanıpta sistemi sağlam kalan çok az oyuncu var çünkü sistem isteği en az;

Kod:
* Windows XP
* Latest DirectX
* Pentium 4 2.0Ghz
* 1024mb RAM
* Recommended Video Cards: GeForce FX or Radeon 9200 Pro or higher

düzeylerinde. Yani eğer emin değilseniz donanımınızdan hiç bulaşmayın. Kullanımı çok basit fakat öncelikle bilgisayarında Xbox oyununa sahip olmanız gerektiriyor. Daha sonra Emulatorü açıp gerekli olan Xbox oyunun yerini gösteriyorsunuz ve oyununuz açılıyor ama sistem isteği çok fazla olduğundan diğer emulatorümüz Cxbx'i öneriyorum..

The Emulator Cxbx

Açıkça söylemek istiyorum ben buna emulator demiyorum. Mevcut Xbox oyununuzu PC'ye uyarlıyor yani kısa bir çeviri yapıyor. PC oyunu gibi Xbox oyununuzu oynuyorsunuz. Başka'da birşey yok ama lütfen sisteminize dikkat ediniz. İşte Cxbx'ten bir görüntü..

Emulatorleri bu başlıkta bulabilirsiniz.Eğer kullanımımını beceremediyseniz veya bir sorununuz varsa bu başlık altına yazmanız yeterlidir. Kolay gelsin.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Microsoft Xbox Emulator ve Kullanımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SQL 2000 DownLoad Microsoft
» tekken 5 için ayarlı emulatör
» PlayStation 2 Emulator (PCSX2 0.9.6 R1408 + Maetel 3.8) -YENİ-
» Sokak Çeteleri Yeni-Ticaret Kullanımı Resimli Anlatım., Yeni-Ticaret Kullanımı Resimli Anlatım.
» Pet Kullanımı Ve Pet görevleri