Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ogame Oyun Hileleri

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Ogame Oyun Hileleri Empty
MesajKonu: Ogame Oyun Hileleri   Ogame Oyun Hileleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:35 am

Oyunumuz “Ogame”, 3 yıl öncede Almaya’ da dünyaya gelmiştir. Ülkemizin neredeyse 5 te 1 i gibi bir nüfusu barındıran Almanya’ dan bu haberin bize ulaşması çok sürmemişti. Bugün 45 sunucu ile hizmet sunmaya devam eden ve senaryosu “Darkorbit” misali uzayın derinliklerinde geçen bir oluşumdur. Oyunda elde etmeniz gereken 4 ana madde bulunmaktadır. Bu maddeler; Metal, Kristal, Deterium ve Karanlık Madde adı verilen bir materyaldir Oyun süresince bina inşa ederken veya savaş gemileri oluşturmak istediğinizde elinizde bu materyallerden olmak zorunda.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu materyalleri nasıl bulacağımız konusuna gelirsek; birer bire madenler kuruyorsunuz ve belirli oranda materyal üretimi gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda güvenliğiniz için henüz endişelenmemelisiniz. Çünkü ilk 5000 puanınızı aşmadığınız sürece kimse size saldıramıyor. Yani bu döneme acemilik evresi de diyebiliriz.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunda tamamen uzay teknolojisi kullanılıyor ve evrenler arasında geçen savaşlar konu ediliyor. İlerleyen zamanlarda bulunduğunuz gezegen size yetmemeye başlıyor. Sonunda kendinizi aşıp saldırılara başlıyorsunuz. Farklı gezegenleri ele geçirip sömürgeleştirebilir ve hatta daha da güçlenip daha fazlası için zaman kollayabilirsiniz.
Dünyadan Uzaya, Dünyadan Uzaya!!!Herkese iyi eğ
https://koxpcu.yetkinforum.com

Ogame Oyun Hileleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OGame Taktikleri , OGame Oyun Taktikleri
» OGAME SKİN (AVATAR) MERKEZİ
» OGame Başlangıç Bilgileri
» Ogame Nedir ve Taktikler
» DOWNLOAD OGAME SPEEDSİM