Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Archlord Online Resimli anlatımlar, Üyelik almak, taktikler...Oyun rehberi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Archlord Online Resimli anlatımlar, Üyelik almak, taktikler...Oyun rehberi Empty
MesajKonu: Archlord Online Resimli anlatımlar, Üyelik almak, taktikler...Oyun rehberi   Archlord Online Resimli anlatımlar, Üyelik almak, taktikler...Oyun rehberi Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 3:53 am

Öncelikle hayırlı olsun diyorum,bu konunun sabitlenmesini istiyorum.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1200x900.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 960x720.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1252x968.

ArcHLord´a Üye olmak

Bunu ben kendim yaptım aslında üye olmaya yardım etmek için hazırladım yapacağınızdan eminim ...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yukarıdaki linke girip Gözüken kodu yazıyoruz ve Generete key tuşuna basıyoruz ve gelen keyi biryere kopyalılyoruz ( sakın kaybetmeyin )

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1280x1024.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1280x1024.

Evet Account un 2 aşaması var
1)Register
2)Game AKtiv ( işte aldığımız key burda işe yarıyacak )

Evet register için sitemiz, en yukardaki english UK yi seçin

Kayıt olduktan sonra emailinze girin ve Aktive edin.

Aktiv ettikten sonra Geldi Game Active kısmına

Şimdi bu siteye girin ve Giriş yapın

Yukardaki Click here to create new subscription Yazan link e tıklayın
Select kısmından Archlord u seçin Altına Geçin size verilen keyi yapıştırın World Below kısmına ise görünen kodu yazın Submit diyin
.

Artık Account unuz ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Villain Puan nedir? nasıl kazanılır? nasıl silinir?

oyunda kendinizden 4 level yada daha düşük oyuncu öldürdüğünüzde 2 Villain puan alırsınız

Level 1 - 40 Villain puan

Diğer oyuncularal alışveriş kapanır
Guard lar size saldırır
pvp ile öldüğünüzde item kaybedebilirsiniz
diğer oyuncularla parti yapamazsınız

Level 2 - 60 Villain puan

Guard lar size saldırır
item trade ve npc ler ile alışveriş yapamazsınız

Level 3 - 100 Villain Puan

Guard lar size saldırır
item trade ve npc ler ile alışveriş yapamazsınız
ölünce %9 xp kaybedersiniz
%50 az xp alırsınız
asla ilk atak yapan olmazasınız

villain puanları sildirmek için pardonner da pardon scroll kullanmak gerekiyor. 50 pardon scroll 10 puan siliyor ve puan aldıktan en az 2 saat sonra sildirebilirsiniz.

Archlord da Guild Açma ve Guild Bayragi Koymak

Archlord da Guild Açma ve Guild Bayragi Koymak

Arkadaslar öncelikle bügün sizlere guildin nasil acildigi ve guilde nasil bayrak konuldugu anlatmak istedim

1.Guild Nasıl Açılır

Arkadaslar guild acabilmeniz icin lvl 20 olmaniz yeterlidir.

2.Guild Açtim Ama Bayrak Alamiyorum Nasil Bayrak Alabilirim.

Arkadaslar Guildinize Bayrak alabilmeniz icin bi cesit skullalara ihtiyaciniz olacaktir.Bunlari elde etmeniz icin pwp yapmaniz yeterlidir.3 Çesit Skull Vardir Skull Of Spite,Skull Of Hatred ve Skull Of Blood.Skull Of Spite 30 ile 40 arasi playerlardan düser,Skull Of Hatred 40ile 50 arasi playerlardan düser ve Skull Of Blood 50 ve üstü kisilerden düser.Guildinize Base Alabilmeniz İcin 9 tane spite skull gereklidir (diger Skullardan guild bayragi acabilmek icin yeteri kadar var ama bundan yeteri kadar yoksa guild bayragi alamazsiniz)Trim alabilmeniz icin 2 yada 3 tane skull of hatred gereklidir ve Symbol Alabilmeniz İcinde 5 tane Skull Of Blood düsürmeniz guild bayragi acmaniz icin yeterlidir.İyi Eglenmeler

Archlord Canavarları,Npcleri ile ilgili link

bu linkten bakabilirsiniz ayrıca moblar hakkında bilgilerde var

Ucuza Pot alma taktiği [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar genellikle çoğumuz potlari şehrin içindeki merchanttan alırız.Ama daha ucuza potlara sahip olabilirisiniz bunun için Triangle Village(köy gibi küçük şehir) gidiniz.Burdaki merchanttan alacağınız potlar şehirdeki Merchant a göre 5-6 k daha ucuzdur.Triangle Village Nerde?: Forgetten Tomb mağarasına giden yolun orda bir ışınlanma yeri var.Onun hemen yanındaki yolu takip edin köprüden karşıya geçin geçtikten sonra Mystrious Knight yi görüceksiniz.Eğer gördüyseniz doğru yoldasınız ve ordan devam edin ilk çıkan virajda sola dönün ve köy karşınızda..
Ben bulamadim diyorsanız sağ üsteki küçük haritadanda bulabilirsiniz yerini.Ben bi gidişte en az 1500 tane alıp depoluyorum

1'den Fazla Client Açmak
Evet, herhalde oyunu açmak için Archlord.exe'yi kullanıyorsunuz, açmadan önce de servere bağlanıp update/patch'ları kontrol ediyor. Bu da sizin 2 client açmanızı engelliyor.

Peki, 2 veya fazla client nasıl açıcaz?

İlk önce yüklediğimiz klasörü buluyoruz, bende:
E:\Program Files\Codemasters\Archlord
Archlord.exe yerine alefclient.exe'yi açıyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ayrıntılı Pk sistemi

Arkadaşlar pk olmak için en az 30 lvl şartı aranmaktadır.30 lvl olunca ctrl+çift tıklama yolu ile oyunculara saldırabilirsiniz.Ancak bu sizi pk yapıcaktır.İsminizin yanında kurukafa işareti çıkar.PK iken 30 lvl üstü her oyuncu size atak yapabilir.Ve ölürseniz şehirden başlarsınız.Ama exp kaybetmezsiniz.PK durumundan kurtulmak için 20 dk boyunca hiç bir oyuncuya saldırmadan beklemeniz gerekir.20 dk geçince normal oyuncu haline dönebilirsiniz.eğer PK iken çok oyuncu öldürürseniz(barajı ne kadar bilmiyorum) PK lvliniz artar ve 2 lvl PK olursunuz.2 lvl PK iken şehirden dışarı çıkmanız baya bir zorlanır.Çünkü şehir çıkışlarındaki Guardlar size saldırır muhtemelen size tek atarlar.
Eğer hızınızı alamayıp dahada fazla kişi öldürürseniz yeni cezalar başlar.Örn:
Ölünce %7 exp gider,hiçbir npc yi kullanamazsınız,hiç bir oyuncuyla trade ve party kuramazsınız v.b !Evet oyunda bayağı bir PK vardır.Bunların tamamen pk olma sebepleri eğlencedir.Güya birisi kasarken onu öldürerek eğlence yapıyorlar .Ama çok canınız sıkıldığındada başvuracağınız en iyi yöntemdir PK lık . Ama benim size tavsiyem 40 lvl e kdr fazla PK olmamaya bakın.Paso lvl kasınki daha güçlü olasınız ve 40 lvl den sonra istediğiniz gibi eğlenebilirsinz...Oyunun tadı 40 dan sonra başlıyor zaten

Oyun Kontrol Tuşları...

Oyun Control Sistemi :
Inventory I
Character C
Combat Skills K
Crafting Skills J
Quest Panel Q
World Map M
Minimap SHIFT+M
Options Menu O
Guild Window G
Party Options P
Friends List F
Help Window H
Yere düşen itemları görmek için Alt
Karakterinizin ustunde ufak life ve mana bar Insert
Guild Chat /g
Party Chat /p
Whisper Chat /w
Shout Chat /s yada yazının başına !

Kamera açıları:
Sky Camera F10
Far Camera F11
Default Camera F12

Craft Sistemi :
Craft sisteminindeki skilleri öğrenmek için Adventurer isimli npc yi buluyorsunuz
Bu skill lerin kullanımı kestiğiniz yaratığın üzerinde hangi craft skill ini kullanabileceğinizi görebilirsiniz..
Craft skiller için J

Skill sistemi :

Human skills : Knight / Archer / Mage İsimlere tıklayıp listeye ulaşabilirsiniz...
Orc Skills : Berserker / Hunter / Sorcerer İsimlere tıklayıp listeye ulaşabilirsiniz...
Moon Elf Skills : Ranger / Elementalist İsimlere tıklayıp listeye ulaşabilirsiniz...

Verdiğim skill linkleri aynı zamanda skill hesaplayıcıdır skillerin üzerine tıklayarak lvl değerlerini yükseltip hangi lvl de kaç skill puanına ihtiyacınız olduğunu hesaplayabilirsiniz...

İtem Upgrade :

İtemlare up basmak için gerekli olan npc Blacksmith

+1-+6 arası Fail olduğunda itemda herhangi bir değişiklik olmaz sadece pot boşa gider..
+7-+9 arası fail olduğunda item +0 haline döner
+10+16 arası fail olduğu zaman item kırılır yani silinir

Elemental Stone :
5 çeşit Elemental stone bulunuyor Earth, Fire, Water, Air , Magic

not: all elemental vuruş özelliği olan bir silah için genelde water veya air kullanmaya çalışın % oranına bakrsak genelde water ve ve air vuruşları daha çok vuruyor... Elemental vuruşu olanlar içinse fire üzerinden bir skill kullanıyorsanız fire element kullanın bu sizin skill inize ek vuruş katar diğerleri içinde aynı şey geçerli...

Pet Sistemi :
Animal Breeder NPC yi buluyorsunuz ki bu npc ler oyuna başladığınız ilk town da bulunuyor buradan 35 lvl olduğunuzda ilk binek hayvanınızı alabilirsiniz fiyatı 200k dan başlıyor en son 62 lvl binek hayvanı alabilirsiniz 62 lvl pet in fiyatıda 2.5m dur tüm bu petler sürelidir ve siz üzerinde olduğunuz sürece bu zaman işler inventory de dururken süre çalışmaz...

Pet Weapon sistemi :
Animal Breeder NPC yi buluyorsunuz 35 lvl den başlıyor bu silahlar 61 lvl e kadar devam ediyor 35 lvl weapon 50k - 61 lvl weapon 600k
İtem Trade sistemi :

İtem larınızı satmak için İnventory nizi açın ve sell tuşuna basın itemı bu penceredeki slotlara koyup fiyatlandırabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam max 10 item koyabiliyorsunuz ..
Siz diğer oyuncuların sattığı itemlardan almak istiyorsanız Item Trader NPC buluyorsunuz
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buradan fiyatlara bakıp elinizdeki item ın gerçek fiyatını öğrenip düzgün satışlar yapabilirsiniz ve item alabilirsiniz..
Satışa koyduğunuz item başka bir oyuncu tarafından alınırsa inventory de sell bölümündeki satılanb item ın uzerinde confirm yazısı çıkacaktır buna tıklayarak onayınızı verip paranızı alabilirsiniz..
Satışa koyduğunuz item ın satışı siz oyunda olmasanız dahi devam eder buda oyunun güzelliklerinden biri..

20 lvl olduktan sonra Guild açabilirsiniz bunun için Guild Registration npc yi bulmanız yeterli..

Chantra shop :

CC: Chantra credit kısaltmasıdır..

Return Orb :
Oyun içerisinde 1 kere skill reset hakkınız bulunmakta trainer dan skill reset hakkını kullandığınızda tüm skilleriniz silinir ve skill puanlarınız size geri verilir. Bu orb sayesinde reset hakkını kullananlar silmek istedikleri skill i bu item ı kullanarak silebilirler.. Fiyatı 200 cc dir..

Gold,Platinum,Silver Box :
Oyun içerisinde 3 çeşit chest düşmekte bu chest lerin anahtarlarıda bunlar..
1 plat key 75cc / 5 plat key 300cc
1 gold key 25cc / 5 gold key 100cc
1 silver key 6cc / 5 silver key 50cc

Fortune Manual :
Bu scroll upgrade yapma şansınızı yükseltiyor +7 den sonra %30 gibi bir up basma şansınız var bu scroll %50 daha ekliyor böylece %80 gibi bir şansınız oluyor up basmak için..
5 adet fortune scroll 600cc

Destiny Prayer stone :
Normal item lar için socket açma taşı dikkat edilmesi gereken şey bu taş random olarak socket açıyor 1 tanede ekleyebilir 8 e de çıkartabilir tamamen şans.. not: itemlar max 8 socket oluyor 8 socket bi itemınız varsa satarken iyi düşünün 8 socket 38 lvl uniq bow u dün 3.7m dan sattım alıcısını bulmak çok zor çünkü elite gibi çok nadir bulunuyorlar...
1 adet 900cc

Ressurection Orb :
Öldüğünüz noktada town a dönmeden dirilmenize ve exp kaybetmemenize yarıyor..
1 adet res orb 50cc / 5 adet res orb 200cc

Talisman of Awakening :
Kestiğiniz mob lardan %20 exp ve %10 gold daha fazla kazanmanıza yarıyor..
30 dakikalık 25cc / 1 günlük 90cc / 3 günlük 180cc / 14 günlük 600cc
1 adetlik fiyatlardır..

Lucky Charm : :
İtem ve gold drop rate ini yükseltir..
3 günlük 300cc / 14 günlük 1000cc / 1 günlük 250cc
not: 1 günlük olanının özelliği istediğiniz zaman açıp kapatabilmenizdir diğerleri kullandığınız andan itibaren süresi başlar ve devam eder..

Angel Wings :
%30 movement speed artırır..
1 günlük 150cc / 3 günlük 350cc / 14 günlük 900cc

Lord Wings :
%30 movement speed artırır..
1 günlük 150cc / 3 günlük 350cc / 14 günlük 900cc

Cloaks :
5 çeşit pelerin bulunmakta Eart,Fire,Water,Air,Magic
Kullandığınız türe göre o elemente %30 atck point ve resist ekliyor...
1 günlük 200cc / 3 günlük 500cc / 14 günlük 900cc

Chantra Credit fiyatları :

Currency Credits
$5.00 1,000
$10.00 3,000
$15.00 4,800
€5.00 1,300
€10.00 4,000
€15.00 6,300
£5.00 3,000
£10.00 6,200
£15.00 10,000

Not: Oyun içerisinde cc satanlar var para kullanmak istemeyenler bu yollada bu itemlara sahip olabilirler ama baya bi zengin olmanız lazı

Quest List (Görev Listesi) :
Oyun içinde Lvl 1 -70 arası tüm quest ler ve ödülleri için

Tıkla

Oyun içerisinde Tezgah açmak

İnvertoryi aç , sağ altda sell var ona tıkla [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] satacağın itemi oraya koy fiyatı yaz tamamdır..
İtem List :
Oyun içerisindeki tüm item ların listesi için

Tıkla

Download Link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tüm Archlord oyunu hakkındaki bilgileri topladım bu hale getirdim aralarında alıntıda vardır inşallah bir çok kişinin işine yarar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sevgilerimle...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Archlord Online Resimli anlatımlar, Üyelik almak, taktikler...Oyun rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CABAL ONLİNE ÜYELİK ALIMI RESİMLİ
» Last Chaos Online OYUN İNDİRME,ÜYELİK ALMA
» RYL:2 Online Oyun Rehberi
»  Holy War Online Oyun Rehberi
» WarpFire Online Oyun Rehberi