Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diablo Hellfire Trainer

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Diablo Hellfire Trainer Empty
MesajKonu: Diablo Hellfire Trainer   Diablo Hellfire Trainer Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:59 am

Kullanımı: Trainer’lar, çalışan oyunlar üzerinde değişiklik yaparak, oyuncuya bir takım kolaylıklar (Sınırsız para, sonsuz can vb.) sağlarlar. Trainer’ların çalışabilmesi için aynı anda oyunun da çalışıyor olması gerekir. Bunu sağlamanın en iyi yolu, önce oyunu başlatmak, ardından (Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonlarını kullanarak) Windows ortamına geri dönmek ve Trainer’ı çalıştırmak. Daha sonra Trainer’da istenen seçenekler seçilir ve oyuna geri dönülür. Oyunu oynamayı bitirmeden, Trainer’ı kapatmamak çıkması olası problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Trainer’lar her oyunda çalışmazlar, çünkü oyunun sadece bir versiyonu için yazılırlar. Trainer’ların çalışmaması gibi şikayetlerin sebebi, kullanıcının sahip olduğunu oyunun versiyonunun, Trainer ile uyuşmamasıdır
İNDİR
https://koxpcu.yetkinforum.com

Diablo Hellfire Trainer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bejeweled Blitz Trainer v2.33.exe
» Bejeweled Blitz Trainer v2.33.exe
» Pokemon Crater Trainer nedir
» Prince Of Persia Warrior Within Trainer
» Diablo Weapons