Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bitefight kayıt olma resimli

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Bitefight kayıt olma resimli Empty
MesajKonu: Bitefight kayıt olma resimli   Bitefight kayıt olma resimli Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:58 am

İlk olarak Bitefight Resmi Sitesine giriyoruz; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Resimin orjinal boyutu için tıklayınız. Bu resim 1003x613 boyutundadır.

1-) Kesinlikle kayıt olmadan önce ilk işiniz Künye, GİS, Veri Gizliliği \ Korunması Açıklamasını okumak ve anlamak olsun..

2-) Kayıt ol Butonuna tıklayarak aşağıda açılan pencereden Oyuna Başlamak İstediğiniz ırkı seçiyorsunuz..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sonraki Aşamada ;

Sistem size en uygun serveri otomatik olarak tanımlayacaktır.. Sizde buna uygun olarak;

1-) Oyuncu isminizi yazın..

2-) Oyuna girerken kullanacağınız şifrenizi girin.. (Basit şifreler kullanmanız önerilmez..)

3-) Buraya oyuna başlamak için size gönderilecek olan aktivasyon linkinin gönderilmesini istediğiniz mail adresinizi yazın.. (Aynı zamanda oyuna kayıt mailiniz olacaktır.. Ve kesinlikle Buraya yazacağınız mail adresiniz oyununuzun güvenliği için MSN vb sohbet programlarında kullandığınız mail adresiniz olmasın..)

[b]Dikkat!:
Size gönderilen Aktivasyon Linkini kesinlikle silmeyin oyunda aktif olduğunuz sürece saklı tutunuz zira heran lazım olabilir!

4-) İlk baştada belirttiğim gibi oyuna kayıt olmadan önce Genel İş Şartlarını (GİŞ) leri okuyun ve kabul ettiğinize dair işaretleyin.. Bunları kabul etmezseniz oyuna kayıt olamazsınız..

5-) Kayıt olurken bulunacağınız serverda Oyuncu ismini bildiğiniz arkadaşınız var ise onun ismini yazabilirsiniz.. Bunu yaptığınızda arkadaşınızın genel profilinin altında isminiz gözükecektir.. (Aynı ırkı seçtiğiniz takdirde..) Bakınız;

[/b]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Bitefight kayıt olma resimli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uygarlık Savaşı Online Kayıt Olma Resimli
» Gladiatus Online Üye Olma [Resimli]
» Bitefight BiteFight Yardım
» Bitefight İksirler
» Bitefight zırhlar