Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bitefight Tüccar: Malzeme Alım Satımları

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Bitefight Tüccar: Malzeme Alım Satımları Empty
MesajKonu: Bitefight Tüccar: Malzeme Alım Satımları   Bitefight Tüccar: Malzeme Alım Satımları Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:51 am

TÜCCAR

Marketimize Hoşgeldiniz. Nasil yardımci olabilirim?

Tüccar Paneline girdiğinizde hoş bir şekilde karşılanacaksınız. Buradan oyunda size çok faydalı olacak silahlar ve çeşitli malzemeler bulacaksınız. Buradan satın alacağınız her parça oyundaki yetenklerinizi arttıracak ve rakiplerinize karşı daha etkili olmanızı sağlayacak.

Tabiki bunun için elinizde ihtiyaç duyduğunuz parçalara yetecek kadar altın olmalı. Tüccarda satışlar çok kararlı bir şekilde yapılmaktadır. Taksit, indirim...vs. gibi şanslarınız yoktur.

Bu panele girdiğinizde size dört ana başlık daha sunulacaktır.

Silahlar - İksirler - Kasklar - Zırhlar

İhtiyacınız olan bölüme girerek ticaretinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

BİR NESNEYİ SATIN ALMA:

İlgili bölüme girdiğinizde tüccarın elinde olan ve size uygun malzemeler aşağıda Özet bölümünde listelenecektir. Daha önce de belirttiğim gibi elinizde yeterli altın bulunmalı ve satın alacağınız objeyi kullanabilmek için gerekli kademeye ulaşmış olmalısınız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yukarıdaki örnekte olduğu gibi nesnelerin yanında bulunan Satın Al linkine basarak nesneyi satın alabilirsiniz.

Satış Fiyatı: Nesneye sahip olmak için gereken altın miktarını gösterir
Alış Fiyatı: Elinizdeki nesneyi tüccara geri verdiğinizde geri alacağınız altın miktarını gösterir. (Alış fiyatının ortalama %20'si)
Gereken: Nesneyi kullanabilmeniz için gereken karakter kademesini gösterir.

ELİNİZDEKİ BİR NESNEYİ TÜCCARA GERİ SATMA:

Aşağıdaki örnekte de görebildiğiniz gibi, elinizde olan bir nesnede (Servetin: 1 parca(lar) sat) gibi bir bölüm olacakır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buradaki "sat" linkine basarak elinizdeki parçayı tüccara geri iade edebiliz ve daha önce ödediğiniz altının %20'sini (Alış Fiyatını) geri alabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Bitefight Tüccar: Malzeme Alım Satımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bitefight BiteFight Yardım
» Bitefight zırhlar
» Bitefight Kasklar
» Bitefight Mesajlar
» Bitefight Güvenli Yer