Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bitefight Genel Bakış

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Bitefight Genel Bakış Empty
MesajKonu: Bitefight Genel Bakış   Bitefight Genel Bakış Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:41 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunda karşımıza çıkan ilk ekran. Bu ekranda oyuncumuzun durumu hakkında geniş bilgi bulunuyor. Güçleri, istatistikleri...vs.

Bu bölümleri detalı olarak inceleyelim:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1. Bölüm: Elinizdeki altın miktarını, varsa cehennem taşınızı ve oyuna giriş şeklinizi gösterir. (kim tarafından dönüştürüldüğünüzü)

2. Bölüm: Bu bölümde internet üzerinden kurbanlarınızı yakalamaya ve onlardan ganimet almanıza yarayacak bir link bulacaksınız. Bu linki arkadaşlarınıza göndererek onların da oyuna dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer sizin linkinizden tıklayarak oyuna kayıt olurlarsa onların birinci bölümünde sizin adınız tarafından dönüştürüldüğü görünecektir. Ve siz de ganimet kazanacaksınız.

3. Bölüm: Bu bölümde oyuncunuzun karakter bilgileri yer almaktadır. Bu bölümdeki değerleri elinizdeki altını kullanarak arttırabilir ve rakiplerinizden üstün olmanızı sağlayabilirsiniz. Bu bölümdeki karakter değerleri:

• Kademe: Oyundaki dereceniz. Deneyim arttıkça kademe yükselir.
  • Güç: Bu değer ne kadar yüksek ise, rakibe vurduğunuzda o kadar hasar verirsiniz.
  • Savunma: Rakibin size vurduğunda ıskalamasını yada az hasar vermesini sağlar.
  • Kabiliyet: Darbelerinizin isabetli olmasını sağlar.
  • Direnç: Yaralarınızın daha çabuk iyileşmesini ve enerjinizin daha çabuk artmasını sağlar...
  • Cazibe: Rastgele yapılan düellolarda yüksek ganimeli rakiplerin görünmesini sağlar...
  • Deneyim: Mezarlık çalışmalarına, insan avlarına ve kendinizden güçlü rakiplerle düellolarınıza göre artar. Gerekli deneyime geldiğinizde Kademeniz yükselir.
  • Enerji: Savaştıkça enerjiniz düşer, iksir kullanarak yada Dierncinize oranla kendiliğinden artar. Düellolarda etkili olmanızı sağlar. Enerjiniz çok düşükse süpriz yenilgiler yaşabilirsiniz...
4. Bölüm: Bu bölümde savaş istatistiklerinizi, toplam ganimetinizi, linkiniz ile ısırdığınız kurban sayınızı görebilirsiniz.

5. Bölüm: Bu bölümde elinizdeki silahı, zırhı, kaskı veya varsa iksirleri göreceksiniz. Aldığınız parçaları bu bölmden aktif edeceksiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Bitefight Genel Bakış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Han Savaşları Motivasyona Genel Bakiş
» Ikariam Oyuna Genel Bakış Tablosu
» Bitefight Mesajlar
» Bitefight Güvenli Yer
» Bitefight BiteFight Yardım