Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kingdoms of camelot kingdoms of camelot

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

kingdoms of camelot kingdoms of camelot Empty
MesajKonu: kingdoms of camelot kingdoms of camelot   kingdoms of camelot kingdoms of camelot Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 4:47 pm

harita kullanımı

haritayı kullanırken farenin sol tuşunu basılı tutun ve haritayı sağa sola yukarı aşağı oynatın... Bu şeklde şehrinizin etrafında ne var ne yok kolay öğrenirsiniz... Bu bilgiyi geç verdiğim için kusuruma bakmayın... Küçük fakat önemli bir ayrıntı Smile)....

talimgah(baraka) /ev(klube) sayıları

sehrinizde 11 adet baraka kurun ve yavaş yavaş bir tanesinin seviyesini 9'a çıkartın... Geri kalan boş arazileri klübe için kullanın...

Size saldırıldığında ONLINE iseniz altınları zaptettiğiniz bir yaban araziye sevk edin

İcabında bütün askerlerinize altınlarınızı taşıtabilirsiniz ....zaptettiğin bir ovaya tıkla ......ve sekiyatı sadece ikmal askeri ile seçeneğini kaldır, o zaman bütün askerler kaynak taşır
https://koxpcu.yetkinforum.com

kingdoms of camelot kingdoms of camelot
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kingdoms of camelot ilk başlıyanlar
» Kingdoms Of Camelot Hileleri
» kingdoms of camelot Pazar
» kingdoms of camelot sehirler
» kingdoms of camelot alanlar