Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler Empty
MesajKonu: Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler   Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:41 pm

1. öncelikle ihtiyacımız olan armaları bozkırlara saldırmak suretiyle temin ediyoruz

Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler 39

2. Armalarımızı temin ettikten sonra boşta olan bir bozkıra saldırıyoruz.Burda dikkat edilmesi gereken bozkıra saldırdığınız köyde
boşta bozkırınızın olmasıdır.
Yani saldırı çıktığınız köyün ele geçirilen bozkır sınırı 8 ise sizin 7 tane bozkıra sahip olmanız gerekmektedir.Bunun sebebi yeni bir bozkır ele geçirecek olmanızdır.

Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler 1226

Sonrasında ise ele geçen bozkıra takviye et seçeneğini kullanarak 250 ikmal askeri takviye yapmak ve her bir hammadde kaynağından 10.000'er taşımaktır.

NOT : Artık oyunda her maddeden 10.000 er hammadde takviyesine gerek olmadığı, oyunun bunu otomatik olarak yaptığını darklaw42 arkadaşımız söylemiş.Ben denemedim fakat oyun artıık bunu kendisi yapıyosa tekrar takviye etmeye gerek yok arkadaşlar.

Herkese iyi oyunlar...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Şehiri Kurmak İçin Yapılması Gerekenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PMC kurmak için gerekenler
» kingdoms of camelot Şehiri Kurmak
» kingdoms of camelot [Dördüncü] Şehiri Kurmak
» Irk seçimi için yapılması gereken story görevlerin listesi.
» kingdoms of camelot Dördüncü 4 Şehir inşa etmek için gerekenler