Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Empty
MesajKonu: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları    Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:43 am

Eğer Açtığınız Koxplar
UYGULAMA DÜZGÜN OLARAK BAŞLATILAMADI!
0xc0...135 Hatası Veriyorsa Bu Demektir Ki Bilgisayarınızda .Net
FrameWork Yüklü Değildir..

Yükledikten Sonra Sorun Çözülür..
Yükleme Adresi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndirip Kuruyorsunuz O Kadar..

tabctl32.ocx Hatası
tabctl32.ocx hatasının cözümü icin assagidaki linkten tabctl32.ocx 'i indirip C:\WINDOWS\system32\ dizinine atıyorsunuz.
tabctl32.ocx Indir

İndirin
Klasörü C:\Windows\ İçine Kopyalayın... Sonra Kayıt.Bat Dosyasını
Çalıştırın

Win7 Vista Kullanıcıları Kayıt.bat a Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak
Çalıştır Desinler..

Resimli Anlatım

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Wol_errorOrjinal Boyutunda
Açmak İçin ( 800x598 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
 Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Ocx1

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Wol_errorOrjinal Boyutunda
Açmak İçin ( 841x644 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
 Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Ocx2
https://koxpcu.yetkinforum.com
sancak7777

sancak7777

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 0

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Empty
MesajKonu: Geri: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları    Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 8:35 pm

la ocx dosylar olmuyor link krıık
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Geri: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları    Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:15 pm

tabctl32.ocx Hatası
tabctl32.ocx hatasının cözümü icin assagidaki linkten tabctl32.ocx 'i indirip C:\WINDOWS\system32\ dizinine atıyorsunuz.
tabctl32.ocx Indir

https://koxpcu.yetkinforum.com
sancak7777

sancak7777

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları    Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:33 pm

tmm sagolun D:

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar
» Uygulama Başlatılamadı Hatası Çözümü
» HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>>
» Karahan Online Xtrap Hataları, çözümleri
» Ekran Kartı Hataları & Çözümleri - Karahan Online