Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ph tren bot indir ,ph trenbot 2190

YazarMesaj
wiewres25

wiewres25

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 13
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 39
Rep Gücü : 0

ph tren bot indir ,ph trenbot 2190 Empty
MesajKonu: ph tren bot indir ,ph trenbot 2190   ph tren bot indir ,ph trenbot 2190 Icon_minitimePaz Şub. 25, 2018 7:49 pm

Merhaba Arkadaşlar.
Usko ve Steam Koxp Yeni Koxp Sizlerledir.
Özelden veya Konun Altına Şu Şu Özelliği Ekleyebilirmisiniz Demeyin Hiçbir Özellik Eklemiceğim.

OCX Hatası Alanlar Ne Tür Ocx Hatası Alırsanız Google Amcaya Yazın Bir Ton Cözüm Var Direk Bana Mesaj Atmayın..
Koxp İndirme Linki :
İndirme Linki : Please login or register to view links
[Koxp’un İçinde CHR Klasörü Olduğu İçin 9,54 MB’dir]

İNDİRMEK İCİN TIKLAYINIZ

Koxpu İnject Ettiğiniz Halde Koxpu Çalıştırımayanlar Aşağıdaki Konuyu İncelesinler.

Konu Link : Please login or register to view links

NOT : Koxp’da Hızlı Hayvan Kesmek İstiyorsanız İndirdiğiniz Koxpun Klasörün İçinde Chr Dosyasını Uskonun veya Steam’ın Clientin İçine Atıp Değiştiriniz.
USKO İÇİN NOT :
— Koxp sürümü v2167 Bir Sonraki Sürümn v2168 De Koxpun çalışması için
Knightonline.exe’yi Knight Klasörün İçine Atıp Değiştiriyorsunuz.

— Her Patch Geldipinde Mesela v2168 Geldiğinde Uls_us.tbl Dosyasını Dataya Atıp
değiştirin.

Koxpun Her Sürümde Çalışmasını İstiyorsanız Her Patchde KnightOnline.exeyi Knight’ın
Klasörünün İçine Atın ve Uls_Us.tbl’yide Data Klasörüne Atın Koxp Sıknıtsız Çalışacaktır Her Sürümde.

İNDİRMEK İCİN TIKLAYINIZ

ph tren bot indir ,ph trenbot 2190 NJG5VN
— Koxp sürümü Mesela v2083.01 Bir Sonraki Sürümn v2083.02 De Koxpun çalışması için
Knightonline.exe’yi Knight Klasörün İçine Atıp Değiştiriyorsunuz.

— Her Patch Geldipinde Mesela v2083.02 Geldiğinde Uls_st.tbl Dosyasını Dataya Atıp
değiştirin.

Koxpun Her Sürümde Çalışmasını İstiyorsanız Her Patchde KnightOnline.exeyi Knight’ın
Klasörünün İçine Atın ve Uls_st.tbl’yide Data Klasörüne Atın Koxp Sıknıtsız Çalışacaktır Her Sürümde.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Knight Online ” Buradan Knight Online’nin Dosyasını Bulabilirsiniz.”
Siz Steamı Nerye Kurduysanız Steamapps Klasörün İçinde olacakttır Oyun Klasörü.

koxp indir ,ph tren bot indir ,gezginler koxp indir ,temiz koxp indir ,çalışan koxp indir ,koxp ,temiz virüssüz koxp ,2190 koxp indir

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kobot indir 2190 koxp indir
» Exp Bot 2190 indir
» 2190 Hapis Bot indir
» 2190 probot indir
» heaven fire 2190 indir