Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder Empty
MesajKonu: Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder   Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2014 7:05 am

Beyler oyuna girip chaos veya bdw tıklayıp bu paylaştığım hapise gönderme botuyla hapise gireceksiniz sonra kısa sürede hapisteki çarınızdaki itemleri aktarıp süreyi bekleyip çıkakcasınız.
Böylece Stick almanıza gerek kalmayacak ve 30tl zarara girmeyeceksiniz.Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder Biggrin

Hapis Bugu Acıklama: AnkaBot veya Kousbot ile girdikten Chaos a tıklayın sonra programı açıp hapise göndere basın.

Trade Bugu Acıklama:iki çarada programı aç iki çarlada programa bağlanın sonra iki çarada my id alıp buldugu id leri karşılıklı olarak yazın(1.çarın id sini 2.çarın programına, 2.çarın id sini 1. çara yaz) sonra birinde trade yolla diğerinde kabule bas en sonda ise ikisinde de trade bitire tıklayacaksın.AYNI IRKLARDAKİ KARAKTERLERİNİZE TRADE ATINIZ.(Human-Human),(Karus-Karus) Aktarımı yapınız.TRADE ONAYI OLMAYAN ÇARLARDA İTEM AKTARAMAZSINIZ.
Sanırım hala anlamayanlar var bu konudakini aynen yapın 

Beyler chaos ve bdw geç tıklamayın sıralamasınıda siz ayarlayın onada yapacak bişeyim yok bide trade bug aynı ırklarda çalışır zıt ırklarda trade atmaz

Download Link: TIKLA İNDİR

Virustotal Link: TIKLA

2043 patch günceldir.

Hadi kolay gelsin Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder Hihi
#DirenFarmer

EMEĞE SAYGI İÇİN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANALIM

Hayki'ye trade bug projesi için teşekkürler...

ANKA Group...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2026 Hapisten İtem Çıkarma Bugu / ANKA Group / SpyCoder
» knightonline Hapisten İtem Çıkarma Bugu 2021
» item basma bugu
» 1299 İtem Uprade Bugu
» 1737 item kiralama bugu