Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh]

3 posters
YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh] Empty
MesajKonu: Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh]   Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh] Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2014 8:56 pm

indirme linki : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kullanımını anlatıyorum. yazdığınız soruları cevaplamayacağım, yardımı başka üyelerden isteyin. anlayan anlamayana anlatsın.

normal oyuna pencere adı ile bağlanıyorsunuz.

1. Adım : bot ekrana geldiğinde "Oto kutu" bölümünden "Ayarlar" basıyorsunuz.
Item arama kısmına "bar" yazıp silver gold ne kadar bar varsa satışına evet diyin.
"coin" yazıp da silver coin ne varsa okeyleyin. "değişiklikleri uygula" basın ve satılacaklar işlemi tamam.

2. Adım : Botun bulunduğu klasörde "Settings" adında klasör açılmıştı. o klasörün içindeki "Route" klasörüne girin ve bunu atın. (Moradondaki maden bu.) Hemen ardından bottan "Karakter Kontrol" sekmesine gelin ve "Rota Haritası" butonuna basın. Yüklenecek rotada "maden3" seçin böylece rotayı da çizmiş olacaksınız

eğer lufer emc gibi yerlerde çizmek isterseniz kazı yeri->sundires->kazı yeri şeklinde köşe eklemelisiniz.

3. Adım : "Karakter kontrol" bölümünden "Kazı yapma aktif" işaretleyin.

4. Adım : Karakterinizi mutlaka kazı yapabilecek şekilde bir kereye masus konumlandırın. (Yani kazı alanında duruk olsun)

5. Adım : Botu başlatın. otomatik kazmaya başlayacaktır.

speedhack direk işaretleyin daha hızlı sundires'e gider.
wall hack te açmayı unutmayın.

bir kaç fonksiyon daha çalışıyor oto pot vs fakat onların anlatımının üzerinde durmadım.

he bu arada arkadaşlar bota bağlanıp bot başlat dediğiniz zaman üstte bir sayaç işliyor

şöyle bir şey
0:0 saniye False diye

DC yediğinizde veya bot durdurduğunuzda sayaç durur. sayacın fotoğraflarını atmanızı bekliyorum [kırmızı ile boyalı olan yer dakikayı verir] 

Itemler gidiyor ve para gelmiyor diyen arkadaşlar. Relog atınca o para gelecektir, el ile npc'ye bişey satar veya kutudan para toplarsanız paranız düzelecektir. 

org,com benim için fark eden bir şey olmadığından buraya da paylaşmak istedim arkadaşlar. iyi günler dilerim
https://koxpcu.yetkinforum.com
acme54

acme54

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 4
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh]   Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh] Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2014 10:58 pm

Keşke daha detaylı anlatsaydın.. Örneğin, clientlerin çoğunda pencere ismi yok ya da gizli o bölümü anlatıp sonra koxpu anlatmaya geçseydin. teşekkürler emeğine sağlık.
coko256

coko256

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh]   Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh] Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2014 8:42 pm

kardesim ana Client ne  yazıcaz

Knight Kingdom UltimateKoxp [maden,sh,wh]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Kingdom UltimateKoxp [yeni versiyon geldi]
» knıght kingdoom Ultimatekoxp [30.12.2014]
» Knight Kingdom Mini Bot
» Knight Kingdom Bot v2.1 /koxp aktay
» Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi