Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi Empty
MesajKonu: Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi   Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2014 10:39 am

Öncelikle bir cok kisinin multi yani coklu car acmak istediğini gördüğümden bu yöntemi paylaşmak istedim.Bu yöntemde vmware ye veya sanal virtiualizition gibi programlara falan gerek yoktur.

Gereken Dosyalar

Process Explorer :
 TIKLA
Title Changer : TIKLA

Anlatım

1.Adım=Knight Kindomu Launcherden acıyoruz.Sonra Process Explorer programını açıp KnightOnline.exe yi seçip Ctrl+H yapıyoruz.

2.Adım=Ctrl+H yapınca aşağıya bir sürü kod gelecek onların içinden "Mutant" yazanların hepsine sırayla tek tek "Close Handle" veya Delete tusuna basarak siliyoruz ve gördüğünüz gibi sırayla hepsi kapanıyor.Tüm Mutantlar kayboldugunda Yeni Bir Car acabileceğimiz duruma geliyor.

3.Adım=Title Changer ile Her actıgınız client için isimlerini değiştiriyoruz ki Oyun acılmasını uygun koşullar sağlanabilsin.

Bu şekilde istediğiniz kadar çar açabilirsiniz.

Not: Hiç bir şekilde alıntı değildir.Eski bi yöntemdi dün gece aklıma geldi denedim ve burada paylaşmak istedim.

Burası paylaşım forumu en ufak şeylerden bile prim yapmak isteyenler için değildir.Herşey para değildir bunu anlamış olsun herkes.

Bu yöntem bir çok pvp serverda geçerlidir.Kolay Gelsin Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi Smile
https://koxpcu.yetkinforum.com

Knight Kingdom Çoklu Char Açma Yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online MultiClient Çift Knight Açma Çoklu Knight Açma 1865 Koxp Rardan Cıkan Dosyayı Knight'ın İçine Atın. Ve Çalıştırın. Download : http://www.sendeindir.com/download.php?file=701Koxp1865v4.0.rar
» Knight Online MultiClient, Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1867 Koxp
» Knight Online MultiClient, Çift Knight Açma, Çoklu Knight Açma, 1866 Koxp
» Knight Online MultiClient Çift Knight Açma Çoklu Knight Açma 1863 Koxp
» Knight Kingdom Mini Bot