Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro Empty
MesajKonu: 1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro   1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro Icon_minitimeC.tesi Şub. 15, 2014 3:58 pm

Acme KoguardmArkadaşlar, oto wolf, oto pot, oto mp, oto minor oto skill var.

Çok dandik birşey, autoitle yapılmış bir proje. Oto hp mp bayağı işimi görüyor benim. Sıfırdan yazdım bayağı uğraştırdı , oradan buradan kopyala 1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro Biggrin

neyse buyrun, 
DLL leri kayut ettirmeyi unutmayın. Win7 de çalışyor şu anda bu dll'ler.
Eğer Hata çıkarsa scrrun.dll 'nin xp versiyonunu xp'ciler indirip tekrar makro ayar kayıt edici yönetici olarak çalıştırsınlar. X64 vs hata verebilir, ok deyin geçin.
Guncel versiyon 1.35 -- 09.01.2014 [ Daha fazla şeyden yararlanmak için siteye üye olunuz...]

versiyon 1.34 -- 07.09.2013 güncellenmişti.
Virustotal linki koymayı kendime hazmettiremiyorum, beni tanıyan tanır. Ama ben sizin yerinizde olsam babama bile güvenmem yine de taratırım. Kulağınıza küpe olsun 1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro Biggrin

Alıntı:

yeni versiyonda, soacs vb serverlarda çalışma özelliği eklendi.
ekstra bolumunu aktifleştirecek Tuşlar eklendi.
Oyunu açınca oh gibi siteleri engelliyordu , C:windows host dosyasını sildirme özelliği ekledim. (ŞEVKi hacı iyi çalış)
Partide sadece wolfla görevlendirildiyseniz, wolf bitince alt tab çekip oyuna dönüp, wolf atma özelliği eklendi, böylece internette dolaşırken, wolf bitince otomatik oyuna dönüp wolf basacaktır.
Sonraki versiyonlarda,1453 sw için birşeyler ekleyebilirim.
Paket gonderme yok, çok dandik bir makro.

Oto minor kısmına, mana 100 den az ise, 7 tusuna bastır yaptım. Oto minor için 7'ye mana koymayı unutmayınız.

İşlemler;
1- Kospu açın(Yönetici Çalıştırın Mutlaka), hata mesajı verirse demektir ki dll ler kayıtlı değil. 
2- DLL kayıt etmek için dlkayıt dosyasının içerisindeki Makrosorungiderici.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Başarılı demesi lazım 2 tane. 1 tane hata verecektir, tamam deyin geçin.
3- Macro yine çalışmazsa, C:/ sürücüsünün içine Dllkayıt dosyasının İÇİNDEKİleri atın. Tekrar Makrosorungiderici.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
4- Macro yine çalışmazsa, C:/windows/system32 içine atın o dlleri ve tekrardan sorungidericiyi açın. Yine koxp calısmazsa, C:/windows/syswow64 mü ne var, onun içine atın tekrar makrosorungidericiyi çalıştırın.
5- Artık çalışmazsa kullanmayın.(windows8 de sorun felan alıyorsanız, gidin autoitx3.dll for win8 yazın aratın indirin aynı işlemleri deneyin.)
6- Oyun ekranında, çar oyundayken CTRL+SPACE tuşlarına basın ve o anda makronun alt kısmının açıldıgını ve makro isminin oyundaki isminiz oldugunu göreceksiniz.
7- Gerisi bilgi butonunun içinde yazıyor.

Bazı anticheatler, foruma girişi yasaklıyor. Makrodaki butona tıklarsanız yasak kalkar. Tekrardan internet tarayacısını açıp kapatmanız gerekiyor. ters oldu neyse
Yeni versiyondur.(minor hızı az diyenler için oraya bekleme süresi koydum.Birden fazla tuş gönderici açık olursa performans düşer, bu yüzden makro yavaşlayabilir, dikkat edin.)
Mağorov1.32.rar
v1.33 buglu olabilir. Bir arkadaşın isteği üzerine, 5'e wolf, 6'ya minoru koydum;yerlerini değiştirdim. Ayrıca, ekstra kısmındaki 100 yzan yeri 1 yapıp ekstra yazısına tıklarsanız, Mesela Ftuşu ile minor attıracagınız zamanı ayarlamıs olursunuz. Orada kombobox var, oradaki ok işaretine tıklayıp istediğini tuş ile kombonuzu aktifleştirebilirsiniz. 
mağro 1.33

mağoro1.34 tuş seçme sorunu düzeltilmiştir.

V1.35 Soacsv40 acılmama seçme sorunu giderildi.
[url=http://www.mediafire.com/download/wcl4acloa0rp1sg/ma%C4%9Foro v1.35.rar]Tıkla Ve İndir v1.35 - Son versiyon 09.01.2014[/url]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arkadaşlar, bu yazdıklarımı okumuyorsunuz, sonra tw den girip bakıyorum, birisi yonetici çalıştırmamış, bir diğeri ctrl+space basmamış, bir başkası dll kayıt etmemiş. Okuyun ya konuyu. Sonra çalışmıyor, yok link yok,
bıktım vallahi; Renkli yazıyorum, o czde bos arayan fırıl fırıl gözler onu bile görmüyor.
https://koxpcu.yetkinforum.com

1299 pvp Acme Koguard Çalışan Macro
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HpCoder [SoacsV34 , Acme , KoGuard . Her Serverda Çalışan
» HpCoder [SoacsV34 , Acme , KoGuard . Her Serverda Çalışan] Ko Pedal V9
» 1299 SeroqueL Bot ve bot Açmak[Resimli](Soacs V34 ve Koguard)
» 1299 ,Acme ,Soacs ,Macro Pedal
» 1299 ,Acme ,Soacs ,Macro Pedal Güvenlik Aşar