Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gta 5 / Grand theft auto 5 indir /dowland

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Gta 5 / Grand theft auto 5 indir /dowland Empty
MesajKonu: Gta 5 / Grand theft auto 5 indir /dowland   Gta 5 / Grand theft auto 5 indir /dowland Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 9:55 am

Walmart’a Göre Gta 5 in Çıkış Tarihi 1 Haziran 2012

Posted on 19 Ocak 2012

Rockstar Games’in merakla beklenen yeni oyunu GTA 5′inresmi olmamakla beraber çıkış tarihi netlik kazandı.
2 Kasım tarihinde yayınlanan tanıtım videosuyla birlikte büyük ses getiren GTA 5 oyununun çıkış tarihi, yapımcı firma Rockstar Games’den bir açıklama gelmemesine karşın netlik kazandı. Wallmart adlı İngiltere tabanlı alışveriş sitesinde ön siparişe sunulan GTA 5′in dağıtım tarihi belli oldu.

Gta 5 / Grand theft auto 5 indir /dowland Gta5orta
Ön sipariş sayfasına buradan erişebilirsiniz

Siteden verilen tarihe göre, GTA 5′in dağıtım tarihi 1 Haziran 2012 olarak açıklanmış. İngiltere
için belirlenen bu tarih üzerinden yola çıkıldığında, diğer Avrupa
ülkelerinde de bu tarihe yakın tarihler olacağı düşünülebilir. 59.96 dolar satış fiyatı üzerinden ön siparişe sunulan GTA 5 hakkında dediğimiz gibi Rockstar Games’den resmi bir açıklama gelmedi, ancak önümüzdeki günlerde firma bu tarihle ilgili bir açıklama yapabilir.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Gta 5 / Grand theft auto 5 indir /dowland
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grand Theft Auto 4 / indir / dowland
» Grand Theft Auto Gta 5 Arabaları
» Grand Theft Auto IV 5 Gta 5 Hakkında ipuçları
» Grand Theft Auto 4(Gta 4) İnceLeme[PlayStation 3] !!
» Grand Theft Auto V 5 (gtav) Sistem Gereksinimleri